Turnaj v miniházené

Vážení sportovní přátelé, v minulých dnech se v naší škole uskutečnil 1. ročník turnaje v miniházené, kde naši žáci 1. - 5. ročníků poměřili síly s žáky 22. ZŠ. V mladší kategorii (1. - 3. třída) sehrály oba týmy 2 vzájemná utkání, kde se naši děti ukázaly ve velice dobrém světle a oba zápasy vyhrály. Ve starší kategorii (4. - 5. třída) jsme vytvořili 2 týmy. Reprezentanti 5. tříd zvítězili po vítězstvích nad zástupci 4. tříd a nad smíšeným družstvem 22.ZŠ. 3. místo pak obsadili čtvrťáci. Nejen úspěchy, ale především opravdu hodnotné výkony, skvělý přístup a  zájem o tento sport nám ukázal, že by stálo za to věnovat zvýšenou pozornost tomuto sportu a uspořádat další turnaje (již máme předběžně přislíbenou účast škol ze Starého Plzence a Nezvěstic, kde je házená na velmi dobré úrovni).