OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů)

Vážení sportovní příznivci, dne 17. dubna 2015 jsme s dětmi vyrazili na okresní kolo soutěže OVOV. Tato komplexní sportovní událost je složena ze 6 disciplín (běh 60m, přeskok švihadla, trojskok, hod medicinbalem, kliky a běh 1 000m nebo dribling basketbalovým míčem). Hned na počátku jsme měli velké problémy se složením školního družstva, protože především v kategorii dívek nám odříkávala účast z nejrůznějších důvodů celá řada závodnic. O to větší dík  a obdiv zaslouží ty sportovkyně, které tuto akci vyhodnotily jako odměnu za jejich půlroční snažení při tělesné výchově. Po celý den si většina z nich zlepšovala své osobní rekordy v daných disciplínách a poměřovala své výkony s ostatními. Po sečtení všech výsledků jsme v kategorii družstev (6. - 8. třídy) obsadili 9. místo. V této soutěži nás však reprezentovali také jednotlivci ze zástupců 4. a 5. tříd, kteří byli skvěle připraveni a obsadili přední místa ve svých kategoriích. Největšího úspěchu však dosáhli Tadeáš Bíman a Ema Zvěřinová, kteří si vybojovali právo postupu na krajské finále, které se bude konat 4. června 2015 v Tachově.

Naši školu reprezentovali:

1) Družstvo: Kristýna Šnebergová, Klára Zezulová, Michaela Kvasničková, Tereza Žatkovičová, Karel Spáčil, Michal Čerepjuk, Petr Sýkora a Lukáš Mařík

2) Jednotlivci: Marie Kužvartová, Michal Mužík, Filip Nový, Kryštof Šesták, Tadeáš Bíman, Kateřina Wilhelmová, Ema Zvěřinová a Lucie Důrová