Žáci sedmého ročníku objevují 3D pero

Na hodině pracovních činností sedmého ročníku měli žáci možnost vyzkoušet si práci s 3D perem. Tato inovativní technologie jim nabízí příležitost vyrobit si vlastní 3D výrobek a prozkoumat nekonečné možnosti, které s sebou přináší.
Žáci byli povzbuzováni, aby se nechali unést tvůrčím procesem a vytvořili libovolný výrobek dle vlastního výběru. Bylo úžasné sledovat, jak se jejich nápady proměňovaly v realitu přímo před jejich očima. Někteří se rozhodli vytvořit brože, které mohou darovat svému blízkému jako originální dárek. Pomocí 3D pera připevnili na své výrobky sponu, takže mohou sloužit jako módní doplněk nebo dekorace na záclony.
Někteří žáci se rozhodli vytvořit různá zvířátka, zatímco jiní se inspirovali svými oblíbenými počítačovými postavičkami nebo květinami. Bylo vidět, jak se jejich kreativita rozvíjí a jak se snaží vytvořit co nejrealističtější a detailní výrobky. Práce s 3D perem je skvělým způsobem, jak rozšířit jejich dovednosti v oblasti designu a technického myšlení, což je v dnešním moderním světě velmi cenné.
Nejlepší na tom všem je, že si žáci tuto aktivitu opravdu užili a projevili zájem v ní pokračovat. Je hezké vidět, jak se zapojovali do tvůrčího procesu a objevovali své nové možnosti. Tato zkušenost jim může poskytnout náhled na možnosti a výzvy, které je mohou očekávat v budoucím studiu.

Zpracovala: Mgr. Kateřina Šmausová